Telefon
0266 24 999 24
E-Mail
Cuma, 14 Haziran 2024

Kamera Sistemleri

Analog CCTV Sistemleri, kameralı güvenlik ve izleme sistemlerinde ilk akla gelen sistemdir. IP kameralar ise CCD ya da CMOS sensöründen sağladığı analog sinyali üzerlerindeki tümleşik DVS(Digital Video Server) ile işleyip sayısala çevirerek Ethernet bağlantı noktasından yayın yapabilen kameralardır. Ip kameralar ile çok yüksek kalitelerde görüntü alınıp, saklanabilmektedir.

Firmaya uygun olan sistem; IP Kameralar, Box Kameralar, Dome Kameralar, Speed Dome Kameralar, IR aydınlatma sistemleri, Day-Night (Gece Gunduz ) Kameraları, Digital Kayıt Cihazları gibi bileşenler ile uzmanlar tarafından projenin gereklerine göre seçilir.

Günümüz koşullarında elektronik güvenlik sektöründe fiyatı düşük ürünler bulmak mümkündür, Ancak bu noktada gerek tüketicinin gerekse de firmaların dikkat etmesi gereken en önemli konu ürünleri hangi firmadan temin ettikleri yani ürün stoğu, satış sonrası teknik desteği gibi alanlarda kalıcı sonuçlar ve çözümler alabilmek olmalıdır. İşte burada ONNET devreye giriyor.

Kamera Sistemleri
Takipte kalın!

Projelerimiz

Acıkınca.com
Online Yemek Siparişi


Internet üzerinden yemek siparişi verme imkanı sağlayan acikinca.com şuan Balıkesir, Çanakkale, Kütahya ve Eskişehir ile birlikte 4 il de hizmet vermektedir. 2011 yılında kurulan acikinca.com ile ONNET hizmet sektöründeki başarısını günden güne arttırıyor.

Bize Ulaşın


ONNET Bilişim ve Medya Hiz.
San. ve Tic. Ltd.Şti.


Bahçelievler Mh. Atatürk Cd. No 31/3
10100 Altıeylül / BALIKESİR

Tel  : 0266 24 999 24
Fax : 0266 24 999 25

onnet@onnet.com.tr
www.onnet.com.tr
^