Telefon
0266 24 999 24
E-Mail
Çarşamba, 22 Mayıs 2024

Donanım

Firmamız her türlü bilgisayar donanımı konusunda satış ve teknik servis hizmeti vermektedir. Satış konusunda titiz davranan firmamız müşterilerine daima en yüksek performansı en uygun fiyat ile verecek ürünleri kazandırmayı ilke edinmiştir. Bu nedenle müşterilerinin taleplerinin yanında ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak hizmet vermekte ve en kısa sürede en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Ürün yükseltme işlemlerinde de satış anındaki titizliği göstererek müşterilerimizi gereksiz donanım sahibi yapmıyoruz. Daima onlar için en iyi olanını müşterilerimize sunuyoruz.

Müşterilerimizin satın alımlarda ve ürün yükseltme işlemlerinde ürünü kendimiz sağladığımız gibi başka noktalardan karşılayacakları ihtiyaçlarında da onlara yardımcı olarak en uygun performansı elde edecekleri ürünleri tavsiye ediyoruz. Yeterliliğini yitirmiş ürünler için bilgilendirme ve değişecek ürünler için araştırma işlemini gerçekleştirerek en hızlı çözümü sağlıyoruz.

Firewall Çözümleri

Güvenlik Duvarı veya Ateş Duvarı, (İngilizce: Firewall), güvenlik duvarı yazılımı, bir kural kümesi temelinde ağa gelen giden paket trafiğini kontrol eden donanım tabanlı ağ güvenliği sistemidir. Birçok farklı filtreleme özelliği ile bilgisayar ve ağın gelen ve giden paketler olmak üzere İnternet trafiğini kontrol altında tutar. İP filtreleme, port filtreleme, Web filtreleme, 5651 sayılı yasaya göre loglama ve içerik filtreleme bunlardan birkaçıdır.

Sisteminizi ve kendinizi güvence altına alın. Saldırılara karşı korunun.

WiFi & Network

Wi-Fi, kişisel bilgisayar, akıllı telefon, oyun konsolu ve dijital işitsel cihazların kablosuz ağ sahası içerisinde internete bağlanmasını sağlayan bir teknolojidir. Wi-Fi'ın erişim noktaları, bir oda gibi küçük alanlardan, birkaç milkarelik geniş alanlara kadar etki edebilir, buralarda internet erişimini sağlayabilirler.

Uzak mesafeli internet ve bilgi aktarımı konularında ONNET kurulumu üstleniyor ve yaşadığınız bağlantı problemlerini tamamı ile ortadan kaldırıyor.

Donanım
Takipte kalın!

Projelerimiz

Acıkınca.com
Online Yemek Siparişi


Internet üzerinden yemek siparişi verme imkanı sağlayan acikinca.com şuan Balıkesir, Çanakkale, Kütahya ve Eskişehir ile birlikte 4 il de hizmet vermektedir. 2011 yılında kurulan acikinca.com ile ONNET hizmet sektöründeki başarısını günden güne arttırıyor.

Bize Ulaşın


ONNET Bilişim ve Medya Hiz.
San. ve Tic. Ltd.Şti.


Bahçelievler Mh. Atatürk Cd. No 31/3
10100 Altıeylül / BALIKESİR

Tel  : 0266 24 999 24
Fax : 0266 24 999 25

onnet@onnet.com.tr
www.onnet.com.tr
^